منو قطره

آرت بوک انیمیشن Wolf walkers
آرت بوک

آرت بوک انیمیشن Wolf Walkers

در این آرت‌بوک انیمیشن Brave شما از مرحله اول شروع ایده‌یابی تا آخرین مرحله تولید این انیمیشن روند و مراحل تولید رو می‌بینید مراحلی مثل( ایده‌یابی، طراحی شخصیت‌ها، طراحی فضاها و …) 

بیشتر بخوانید>>
آرت‌بوک انیمیشن Breave
آرت بوک

آرت‌بوک انیمیشن Brave

در این آرت‌بوک انیمیشن Brave شما از مرحله اول شروع ایده‌یابی تا آخرین مرحله تولید این انیمیشن روند و مراحل تولید رو می‌بینید مراحلی مثل( ایده‌یابی، طراحی شخصیت‌ها، طراحی فضاها و …) 

بیشتر بخوانید>>
مجله آموزش طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر

مجله آموزش طراحی کاراکتر

در این مجله آموزشی شما با روند کار چندین هنرمند برجسته در زمینه طراحی کاراکتر آشنا می‌شوید همچنین به شما نکات خیلی مهمی را درطراحی کاراکتر خواهند گفت که برای مهارت طراحی کاراکتر خیلی مهم و کلیدی می‌باشد.

بیشتر بخوانید>>
مجله آموزش طراحی فیگور
طراحی کاراکتر

مجله آموزش طراحی فیگور

در این مجله آموزشی شما با روند طراحی فیگور آشنا می‌شوید همچنین شما آثار چندین هنرمند در این زمینه را مرحله به مرحله خواهید دید که چطور طراحی فیگور انجام می‌دهند. 

بیشتر بخوانید>>
Digital Paint
تصویرسازی

مجله آموزش نقاشی دیجیتال

در این مجله آموزشی شما تکنیک نقاشی دیجیتال را توسط اساتید حرفه‌ایی حارجی یاد می‌گیرد. به شما از نکات مهم در نقاشی دیجیتال خواهند گفت همچنین شما در پروژه‌هایی که آنها کار کرده‍‌اند آموزش نقاشی دیجیتال می‌بینید.

بیشتر بخوانید>>
چالش پیروز
چالش تصویرسازی

چالش طراحی کاراکتر پیروز

شرایط شرکت در این چالش:

1: از هر نوع تکنیکی می‌تونید استفاده کنید.(دستی،دیجیتال،حجم)
2: سایز و قاب بندی آثار آزاد است(محدودیتی وجود ندارد)
3: هر نفر فقط یک اثر داخل هشتگ میتونه داشته باشه
4: اثرشما می‌تواند فضاسازی داشته باشد ولی در داوری لحاظ نمی‌شود(الویت در داوری دیزاین و خلاقیت می‌باشد)
5: بعد از اینکه کاراکتر رو طراحی کردید داخل صفحه خودتون کار رو پست بذارید(حتما پیجتون باز باشه که ما بتونیم آثار رو ببینم) و پیج قطره و هویون رو تگ کنید و حتما تو کپشن از هشتگ زیر استفاده کنید. #PirozGhatre

بیشتر بخوانید>>
چالش پیروز
دسته‌بندی نشده

بیانیه هیئت داوران چالش پیروز

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شرکت کنندگان چالش پیروز.
پیروز نماد امید بوده و نماد امید خواهد بود. او به همت و تلاش متخصصان ایرانی و با فداکاری شبانه روزی دوست داران محیط زیست ، تجربه ی هر چند کوتاه زندگی در سرزمین مادری اش را داشت که متاسفانه این تجربه خیلی طولانی نبود. همکاران ما در قطره برای یاد بود پیروز و برای زنده نگه داشتن یادش که امید را برای ایرانی ها به ارمغان می آورد ، چالش پیروز را برگزار کردند و جای خوشحالی است که در این تلاش هر چند کوچک ، عده‌ی زیادی از تصویرسازان و هنرمندان با ما همراه شدند. هیأت داوران با تشکر از مجموعه ی قطره و تمامی شرکت کننده ها بر این باورند که این چالش و چالش‌هایی اینچنینی می‌تواند در راستای بهتر شدن ارتباط فرهنگ و هنر و همچنین ایجاد انگیزه برای طراحان کمک بسزائی به هنر این مرز و بوم بکند

بیشتر بخوانید>>
perspective2
تصویرسازی

کتاب آموزش طراحی پرسپکتیو 2

در  جلد دوم این کتاب شما با انواع پرسپکتیو در طراحی فیگور بدن انسان آشنا می‌شوید همچنین به شما آموزش داده می‌شود که پرسپکتیو فیگور بدن را در فضاهای مختلف چطور ایجاد کنید

بیشتر بخوانید>>
ورود و ثبت نام قطره